Renault Taliant

Renault Taliant

Renault Talian, ikonik Renault Tondar 90’dan ilham alan farklı bir karakter ve kimliğe sahip olacak şekilde tasarlandı. Araba, tam LED farlar ve projektör sis lambaları ile birlikte büyük bir altıgen ön ızgaraya sahiptir. Otomobilin yan profili, arka tamponda devam eden kaslı tasarım çizgilerine sahip olmasıyla dikkatleri üzerine çekiyor. Bu yeni model aracın özellikleri hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. Özellikle canlı trafik ve hava durumu güncellemelerini görüntüleyebilmeniz gibi harika özellikler bu yeni modelde karşımıza çıkmaktadır. Ayrıca göz alıcı tasarımlarla desteklenen bu araçta, müzik kitaplığınıza erişebilir ve daha fazlasını aracınızdan yapabilirsiniz.

Uzaktan kontrol hizmetleri bakımından iddialı bir konumda yer alan Taliant; mobil uygulamayı veya sesli komutları kullanarak aracınızdaki klimayı uzaktan kontrol etmek konusunda da pratik bir kullanım özelliğine sahiptir. Ayrıca bir düğmeye tıklayarak alarm sistemini etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Dolayısıyla bu yeni aracın donanım noktasında üst düzeyde bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Fonksiyonel özellikleriyle de dikkatleri üzerine çeken yeni tasarım aracın; aynı zamanda iç mekan tasarımıyla da dikkatleri üzerine çektiğini ifade etmek mümkündür.

Renault Taliant İç Mekan Özellikleri

Renault Talian’ın iç mekanı da retro tasarım öğelerinden etkilenmiştir. Ayrıca analog kadranlı bir gösterge paneli ile birlikte üç kollu bir direksiyon simidine sahiptir. Renault Talian’ın içi oldukça sade ve en belirgin özelliği orta konsoldaki geniş LCD ekranın varlığıdır. Koltuklar deri kaplı olup ısıtma ve soğutma özelliğine sahiptir. Direksiyon simidi de deri ile kaplanmıştır ve ses, telefon, navigasyon ve hız sabitleyici işlevleri için kontrollere sahiptir. Koltukların altında, zemindeki bir düğme ile erişilebilen saklama bölmeleri bulunur.

Renault Taliant

Renault Talian, Fransız otomobil üreticisi Renault’nun yaklaşmakta olan bir alt kompakt sedanı. Otomobil ilk olarak 2019 Auto Expo’da görücüye çıkmıştır. Daha sonraki süreçte tasarım özellikleri sürekli bir şekilde geliştirilen bu yeni modelin dijital park yardım hizmetleri konusunda ideal bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Dijital park yardım özelliğiyle dikkatleri üzerine çeken bu aracı nereye park ettiğinizi unutma konusunda endişeniz bulunmaz! Dijital park yardımı hizmeti, aracınızı nerede bıraktığınızı hatırlayacak ve gerektiğinde yürüyerek veya arabayla geri dönmenizi sağlayacaktır.

Renault Taliant’in Konfor Özelliği

Renault Taliant oturma konforu bakımından iddialı bir araçtır. Ayarlanabilir koltuklar, otomatik klima kontrolü ve arka klima havalandırmaları gibi özelliklerle geliştirilmiş olan bu yeni modelin; sürüş konforu konusunda da ideal bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir.

29 Eylül 2022
YORUMLAR
YORUMLAR