Yeni Ford Focus Özellikleri

Yeni Ford Focus özellikleri ile gündemde yer almaya devam ediyor! Bu model, piyasadaki en popüler otomobillerden birisidir. Üstelik özellikler onu daha da iyi hale getirecek gibidir! Otomatik Start-Stop özelliği bu modelin en dikkat çekici özellikleri arasında yer almaktadır. Yeni Ford Focus, şehirde dolaşırken yakıt tasarrufu yapmanıza yardımcı olabilecek bir Otomatik Start-Stop özelliğine sahip olduğundan sıklıkla tercih edilmektedir.

Otomatik Start-Stop özelliğine sahip olan araçlar; rölantideyken ayağınızı fren pedalından çektiğinizde veya vitese taktığınızda veya geri vitese taktığınızda otomatik olarak kapanır. Ardından gaz pedalına bastığınızda otomatik olarak yeniden başlar. Bu da aracınızın çok daha etkili bir tasarruf sağlamasını mümkün kılar.

Yeni Ford Focus özellikleri söz konusu olduğu zaman Şeritten Ayrılma Uyarı Sistemi özelliği de karşımıza çıkmaktadır. Yeni Ford Focus ayrıca, sürüş sırasında yanlışlıkla başka bir şeride kaymanızı önlemeye yardımcı olan Şeritten Ayrılma Uyarı Sistemi ile birlikte tasarlanmıştır. Belirtmeden şeridinizden çıkmaya başlarsanız, gösterge panelinde bir uyarı ışığı yanar ve siz tekrar şeridinize dönene kadar bip sesi çıkarmaya başlayacaktır.

Yeni Ford Focus Güvenlik Özellikleri

Yeni Ford Focus, aynı zamanda en son teknoloji ve güvenlik özelliklerini de sunan, sürüşü eğlenceli bir kompakt sedan olacak şekilde tasarlanmıştır. Keskin yol tutuşu, hızlı hızlanması ve mevcut dört tekerlekten çekişi ile Focus, direksiyon başında kendinden emin hissetmek isteyenler için mükemmel bir seçimdir.

Yeni Ford Focus Özellikleri

Yeni Ford Focus birçok standart özellikle birlikte tasarlandığından, sürüşünüzden daha fazlasını elde etmek için ekleyebileceğiniz birkaç isteğe bağlı paket vardır. Tüm tekerlekten çekiş özelliği bu modelin en öne çıkan özellikleri arasında yer alıyor. Böylece güç ve performans noktasında bu modelin son derece iddialı olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün oluyor.

Yeni Ford Focus, sert havalarda veya kaygan yollarda sürerken yol tutuşunu iyileştiren dört tekerlekten çekiş sistemi ile sunuluyor. Karlı iklimlerde yaşayan sürücüler için önerilmez, ancak çok yağmurlu veya karlı bölgelerde yaşayanlar için faydalı olabilir.

Yeni Ford Focus ve Çarpışma Sistemi

Çarpışma uyarı sistemi Yeni Ford Focus’un dikkat çeken özellikleri arasında yer almaktadır. Çarpışma uyarı sistemi, başka bir araca çok hızlı yaklaştığınızda veya yolunuzda çarptığınızda hasara neden olabilecek bir nesne olup olmadığını algılamak için aracın etrafındaki sensörleri kullanır. Sistem sizi uyaracak ve bir kaza olmasını önlemek için gerekirse fren uygulayacaktır. Elazığ oto kiralama bu da güvenli bir sürüş noktasında önemli kazanımları beraberinde getirecektir. Bu da Yeni Ford Focus modelinin önemli özellikleri arasında yer almaktadır.

6 Temmuz 2022
YORUMLAR