Volkswagen California Tasarımıyla Büyülüyor!

Yepyeni Volkswagen California, yolda geçirdiğiniz zamanı olabildiğince konforlu ve rahat hale getirmek için çeşitli özellikleri kullanıcısına sunmaktadır. Tamamen yenilen model, lüks bir SUV olarak karşımıza çıkmaktadır. Geniş iç mekanı, şık dış tasarımı ve güçlü motoruyla Volkswagen California, her türlü yolculukta veya günlük işe gidip gelmede mutlaka tercih edeceğiniz araç olarak dikkatleri üzerine çekmeyi başarmaktadır. Bu durum kısa bir süre içerisinde ilgi görmesini de mümkün kılmaktadır. Bütün bu bilgiler ışığında; işte yeni bir Volkswagen California’da bulacağınız özelliklerden bazıları:

  • Bluetooth bağlantısı ve ses akışı desteği
  • Çift bölgeli otomatik klima kontrolü özelliği
  • Bel destekli elektrikli sürücü koltuğu özelliği
  • Geri görüş kamerası ve park sensörleri özelliği

Volkswagen Kaliforniya Hangi Özelliklere Sahip!

Volkswagen California, keyif alacağınız bir çok özelliğe sahip olduğunda ilgi çekici bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Araç kesinlikle gözünüze çarpacak bir dış tasarıma sahip olmakla birlikte konforlu bir kullanım özelliğini de yansıtıyor. İç mekan da birçok özelliği ve aksesuarlarıyla harika bir tasarıma sahip olan bu yeni model dış görünüşüyle de büyülüyor!

Volkswagen California Tasarımıyla Büyülüyor!

Volkswagen California, herhangi bir cadde veya otoyolda harika görüneceğinden emin olan şık bir dış tasarıma sahip olmakla birlikte etkili bir karizmaya da sahip! Araç, iki farklı gövde stilinde tasarlanmıştır. Her iki model de aynı uzunluk, genişlik ve yüksekliğe sahip olmakla birlikte iki farklı tasarımın da dış görünüşü biraz daha farklıdır. Volkswagen California’nın dış tasarımı, hem iç hem de dış aydınlatma için LED ışıklarla donatılmış olarak öngörülmüş. Bu da arabayı farklı kılmaya yetiyor.

Volkswagen California’nın İç Özellikleri Nasıldır?

Volkswagen California, Bluetooth bağlantısı da dahil olmak üzere bazı harika iç özelliklerle birlikte tasarlandığı için, sürüş sırasında eller serbest müzik dinleyebilir ya da arama yapabilirsiniz! Ayrıca arabanızda USB bağlantı noktalarına sahip olmayı da seveceksiniz! Bu sayede uzun mesafeler sürerken telefonunuzda şarj sorunu da yaşamazsınız.

Volkswagen California, eski Tiguan ve selefi Touareg ile aynı platforma dayanmaktadır. Bu, 2002’den beri üretilen bu modellerle birçok bileşeni paylaştığı anlamına da gelmektedir. Otomobilin platformu, alüminyum çerçeve üzerinde çelik bir gövdeden oluşmaktadır. Gövde çelik ve alüminyum elemanlardan yapılmıştır. Bu da aracı çok daha dayanıklı kılıyor!

California iki model halinde karşımıza çıkmaktadır. Bunlar iki koltuklu ve motorun üzerinde bir yatak bulunan California Camper ve çift kişilik yataklı California Beach olarak tasarlanmıştır. Her iki model de iki yetişkin ve iki çocuk için uyku alanı sağlayan açılır bir çatıya sahiptir. Beach modelinde ayrıca bagaj için daha fazla yer açmak için katlanabilen arka koltuklar vardır.

 

29 Haziran 2022
YORUMLAR