Subaru Solterra Özellikleri

Subaru Solterra özellikleri açısından iddialı bir konumda yer almaktadır. Subaru’nun orta boy crossover SUV’si olarak karşımıza çıkan Subaru Solterra; tam da aradığınız konforu sunabilecek bir kapasiteye sahiptir. Estetik görselliğiyle ön plana çıkan Subaru Solterra, 268 hp ve 295 lb-ft tork üreten tamamen yeni 2.4 litrelik doğrudan enjeksiyonlu turbo şarjlı dört silindire sahip bir model olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Üst seviyede bir performansı ortaya koyabilen Subaru Solterra, yeni nesil çözümleri de kullanıcısıyla buluşturmaktadır.

Subaru Solterra; standart donanım olarak dört tekerlekten çekili bir özellikle de desteklenmektedir. Sınıfındaki diğer crossover modellerin çoğundan daha güvenli bir şekilde yol almasına yardımcı olan bu model aynı zamanda yeni nesil teknolojilerle de destekleniyor.  Subaru Solterra 18 inç jantlara, LED farlara, sis farlarına, otomatik klima kontrolüne, ısıtmalı ön koltuklara ve daha fazlasına sahip olduğundan son zamanlarda adından sıklıkla söz ettirmektedir.

Subaru Solterra Donanım Özellikleri

Subaru Solterra; Arka Çapraz Trafik Uyarı sistemi ile Kör Nokta Algılama özellikleriyle dikkatleri üzerine çekmektedir. Şerit Değiştirme Yardımı ve Uzun Far Yardımı sistemi de devreye girmektedir. Subaru Solterra donanımsal özellikleri gündeme geldiği zaman karşımıza yeni nesil çözümler de çıkmaktadır. Yeni Subaru Solterra, eskiyen Crosstrek’in yerini alacak kompakt bir spor aracı olarak da adından sıklıkla söz ettirmektedir. Taban ve Sınırlı olmak üzere iki modelde satışa sunulacak. Temel model, 2.5L 4 silindirli Boxer motor ve CVT otomatik şanzıman ile birlikte tasarlanmaktadır.

Subaru Solterra Özellikleri

8 vitesli otomatik şanzımanla eşleştirilmiş 3.6L 6 silindirli Boxer motora sahip olan Subaru Solterra; üst düzeyde bir performansın da adresi konumunda yer alıyor. Yeni nesil teknolojilerle desteklenen bu modelde uydu radyosu, Apple CarPlay, Android Auto, anahtarsız giriş/kontak, Bluetooth bağlantısı da yer alıyor. Subaru Solterra Özellikleri bakımından son zamanlarda ön plana çıkmaktadır.

Subaru Solterra Konfor Özellikleri

Subaru Solterra, konfor ve dayanıklılığa odaklanan tam boyutlu bir modeldir. 305 beygir gücü üreten ve kamyonun 8.500 pound’a kadar çekmesini sağlayan 5.6L V8 motorla tasarlanan bu model,  6 ileri manuel şanzımana veya isteğe bağlı otomatik şanzımana sahip bir model olarak adından sıklıkla söz ettirmektedir.

1 Temmuz 2022
YORUMLAR