Mitsubishi Space Star

Mitsubishi Space Star, yedi kişiye kadar kapasiteli bir araç olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Sürüşünüzü olabildiğince konforlu hale getirmek için çok çeşitli özelliklerle birlikte tasarlanan bu araç; görsellik konusunda da oldukça başarılıdır. Anahtarsız giriş özelliğine sahip olan bu yeni model; uzaktan kumandanızı kullanarak aracın kilidini açmanıza olanak tanır. Ayrıca anahtarlığınızdaki düğmeye basit bir şekilde basarak kapıları kilitleyebilir veya kilidini açabilirsiniz. Bu size zaman kazandırır ve arabadan uzaktayken anahtarlarınızı meraklı gözlerden korur.

Space Star ısıtmalı ön koltuklar konusunda da iddialı bir yapıya sahiptir. Soğuk günlerde, seyahatiniz sırasında donmamanız için sıcak koltuklara sahip olmak güzeldir. Isıtmalı ön koltuklar Mitsubishi Space Star’ın tüm modellerinde standart olarak gelir ve koltuğun her iki yanındaki düğmeyi çevirerek veya arabanızda varsa dokunmatik ekran bilgi-eğlence sistemi aracılığıyla ayarlayarak manuel olarak ayarlanabilir. Ayrıca, hava soğuduğunda bile her şeyin güzel ve temiz kalmasına yardımcı olan ısıtmalı ön cam silecekleri ve ısıtmalı aynalar dahil olmak üzere başka ısıtma sistemleri de mevcuttur.

Mitsubishi Space Star Tasarım Özellikleri

Mitsubishi Space Star; standart donanım listesi, EBD’li ABS ve fren sistemi, denge kontrolü, ön ve yan hava yastıkları; tüm oturma konumları için koltuk başlıkları ve dış arka koltuklar için ISOFIX çocuk koltuğu bağlantıları gibi birçok güvenlik özelliği içerir. Ayrıca ısıtmalı ön cam, uzaktan kumandalı merkezi kilitleme, klima, yükseklik ayarlı sürücü koltuğu ve elektrikli aynalar gibi birçok kullanışlı ekstra parça da vardır. Bu da aracın konfor noktasında üst düzeyde bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Mitsubishi Space Star

Space Star’a, eskisinden daha iyi aydınlatma sağlamak için tasarlanmış yeni farlar ve ayrıca gece görüşü sağlamaya yardımcı olan geliştirilmiş gündüz farları da dahil olmak üzere birkaç stil değişikliği yapıldı. Araba aynı zamanda aerodinamiği iyileştirirken aynı zamanda eskisinden daha modern görünmesini sağlayan yeni tamponlara da sahiptir. Böylece bu yeni modelin; göz alıcı tasarım konusunda da ideal bir özelliğe sahip olduğu biliniyor. Özellikle sürüş konforu konusunda iddialı bir konumda yer alan bu aracın; kullanıcıların beğenisini topladığı da bilinmektedir.

Yeni Mitsubishi Space Star’ın Teknik Özellikleri

Mitsubishi Space Star, 1998’den beri Japon üretici tarafından üretilen kompakt bir otomobildir. Araba Japonya’da Mitsubishi Space Wagon olarak ve diğer birçok pazarda Mitsubishi Colt olarak satılmaktadır. Bu yeni tasarım araç; teknik özellikleri bakımından da göz kamaştırıcı bir etkiye sahip! Bundan dolayıdır ki özellikle son zamanlarda bu yeni model sıklıkla gündemde yer almaya devam ediyor!

28 Eylül 2022
YORUMLAR
YORUMLAR