Mercedes AMG EQE 53 Teknik Özellikleri

Mercedes AMG EQE 53 Teknik Özellikleri

Mercedes AMG EQE 53 teknik özellikleri hep konuşulur oldu! Bir niyet beyanı olan Mercedes-AMG EQE 53, daha önce gelenin en iyisini alan ve onu daha iyi hale getiren bir otomobil modeli olarak adından sıklıkla söz ettirmeyi başardı! Yeni Mercedes-Benz, şaşırtıcı derecede güzel bir makine yaratmak için GT spor otomobilinden ve kendi E-Serisi serisinden ödünç alındı. Dolayısıyla Mercedes AMG EQE 53; tam anlamıyla etkili bir görselliğe de sahipliği yaptı!

EQE 53, AMG ailesinin geri kalanıyla mükemmel uyum sağlayan yenilikçi bir dış tasarıma sahip bir model olarak dikkat çekici bir etkiye sahiptir. Keskin hatlara sahip şık bir ön uca ve ona sportif bir görünüm kazandıran çarpıcı farlara sahip olan bu model; estetik görsellik konusunda da başarılıdır. Arka kısım da oldukça şık, arka tampona kadar uzanan geniş bir bagaj kapağı ile ona hoş ve alçak bir profil kazandıran Mercedes AMG EQE 53; kaslı görünümüyle de büyük bir beğeni kazanmaktadır.

İşte Mercedes AMG EQE 53 Teknik Özellikleri

Mercedes AMG EQE 53 modelinin iç tasarımı da dış tasarımı kadar etkileyicidir. Lüks deri koltuklara ve tüm yolcular için bolca alana sahip olan aracın, görsellik konusunda harika bir etkiye sahip olduğu biliniyor. Bu modelde aracınızın birçok yönünü yalnızca sesinizle kontrol etmenize olanak tanıyan gelişmiş bir sesli kontrol sistemi de dahil olmak üzere çeşitli bilgi ve eğlence seçenekleri mevcuttur. Bundan böyle artık düğme aramak için uğraşmanıza gerek kalmayacak!

Mercedes AMG EQE 53 Teknik Özellikleri

Mercedes AMG EQE 53 teknik özellikleri bakımından iddialı bir model olarak gündemde kalmaya devam ediyor! EQE 53, her zaman 350 beygir gücü ve 500 lb-ft tork sağlayan gelişmiş bir motora sahip olmasının yanı sıra dururken hızlanırken veya yokuş tırmanırken bile üst düzeyde bir performansı ortaya koyabiliyor.  Bu model Standart bir 4Matic dört tekerlekten çekiş sistemi aracılığıyla dört tekerleğe de güç gönderen dokuz vitesli bir otomatik şanzımanla eşleştirilmiştir.

Mercedes AMG EQE 53 Modelinin Sürüş Özellikleri

Mercedes AMG EQE 53, virajlarda daha iyi çekiş sağlayan elektronik sınırlı kaymalı diferansiyel özelliğine sahiptir. Bu özellik kuru kaldırımda veya buzda düz bir çizgide sürerken de etkindir ve elektronik kilitleme işlevi 37 mil / saate kadar hızlarda etkinleşmektedir. Dolayısıyla Mercedes AMG EQE 53 modelinin sürüş güvenliği konusunda üst düzeyde bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Mercedes AMG EQE 53 teknik özellikleri bakımından bu modelin üst düzeyde bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

2 Eylül 2022
YORUMLAR
YORUMLAR