Makyajlı 2023 BMW 3 Serisi

Makyajlı 2023 BMW 3 Serisi

Makyajlı 2023 BMW 3 Serisi göz alıcı bir seri olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü BMW 3 Serisi’nin uzun ve hikayeli bir geçmişi vardır. Bu seri esasında 40 yılı aşkın bir süredir var. Ancak yıllar içinde birçok değişiklik geçirdi. 2020 modeli, 2021’de piyasaya sürülmesinden bu yana 3 Serisi için ilk büyük makyaj oldu, ancak BMW’nin bu yıl içinde bizi bekleyen başka değişiklikleri var gibi görünüyor. 2023 BMW 3 Serisi diğer modellerden çok daha etkili birkaç yeni özelliğe sahip!

2023 BMW 3 Serisi makyajıyla ilgili en önemli şey, selefinden ne kadar iyi göründüğüdür. Bu yeni modelin henüz resmi bir netli olmasa da ön kısmın yeni farlar, daha büyük bir ızgara ve aracın her iki yanında daha büyük hava girişleriyle tamamen yeniden tasarlanacağını biliyoruz. Ayrıca arka tamponun yoğun bir şekilde elden geçirilmesini ve otomobilin her iki tarafındaki tüm gövde panellerinin her zamankinden daha modern görünen yenileriyle değiştirilmesini bekliyoruz!

Makyajlı 2023 BMW 3 Serisi Tasarım Özellikleri

Makyajlı 2023 BMW 3 Serisinin gövde tasarımı oldukça etkileyici bir görselliğe sahiptir. Bu yeni gövde panellerinin altında, her zamankinden daha hafif ve her zamankinden daha sert olan yepyeni bir şasi yatıyor! Bu, sınıfındaki diğer otomobillerle karşılaştırıldığında sürüş kalitenizin hiç değişmeyeceği anlamına gelir. 3 Serisi’nin şu anki nesli 2016’dan beri piyasadayken, tasarımı artık oldukça modası geçmiş oldu. Ancak bu, birçok yeni özellik getirecek büyük bir güncelleme alacağı için yeni nesil BMW 3 Serisi ile değişecek gibi!

Makyajlı 2023 BMW 3 Serisi

BMW X serisinin etkileyici özelliklerden biri, her zamankinden daha modern görünmesini sağlayacak güncellenmiş bir dış tasarım olacak olmasıdır. Bu makyajın 2020’nin sonlarında veya 2021’in başlarında tanıtılması bekleniyor ve bu tarihten kısa bir süre sonra satışa çıkması bekleniyor. Bu yeni araçta iç mekanın da bazı değişiklikler alması bekleniyor. Buradaki en büyük güncelleme, kabin içinde kullanılan yeni malzemeler ve belki de daha iyi ses yalıtımı gibi diğer bazı küçük güncellemelerle birlikte tamamen yeni bir bilgi-eğlence sistemi olacak!

ü2023 BMW 3 Serisinin Teknik Özellikleri Nasıldır?

Makyajlı 2023 BMW 3 Serisi makyajlı aracın kaputunun altında, yaklaşık 200 beygir gücü üreten iki litrelik sıralı dört turbo şarjlı benzinli bir motora sahip bir şekilde karşımıza çıkıyor. Bu araç aynı zamanda yaklaşık 190 beygir gücü üreten 2.5 litrelik sıralı dört turbo şarjlı dizel seçeneğiyle de karşımıza çıkacak. BMW 3 Serisi onlarca yıldır piyasada ve piyasadaki en çok satan otomobillerden birisi olmakla birlikte bu yenilenen modelin çok daha iddialı bir konumda yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

16 Eylül 2022
YORUMLAR
YORUMLAR