bingöl şoforlu araç kiralama

 

Bingöl Şoförlü araba Kiralama
Misafirlerinize toplantılarına, gün içinde yada akşam randevularına konforlu ve güvenilir bir şekilde ve tam vaktinde gidebilmeleri için, İngilizce bilen tecrübeli şoförlerimiz eşliğinde VIP çalgılarımızdan, binek araçlara kadar geniş seçenekler sunuyoruz.

Gruplar için büyük boy enstrumanlarımızın kiralamalarında şoförümüz ile birlikte özel asistanlarımız, gruplarınızın her türlü organizasyonlarını sağlamak, istek ve arzularını en kısa sürede yerine getirmek, siz orda olmasanız bile taleplerinizi ve grup ile mesajşiminizi sağlamak için bulunuyorlar.

Ema Carrental Rent A Car olarak sizin, sevdiklerinizin ve konuklarınızın istenildiği yere transferini, tecrübeli, güvenilir şoförlerimiz ve klimalı son model enstrumanlarımız ile üstelik çok ekonomik fiyatlarla gerçekleştiriyoruz. İş gezileri, kongre ve toplantılarda, Havaalanı geliş ve gidiş transferlerinizde birey sayısına gore son model binek araç, minibüs ve otobüslerimizle gerçekleştiriyoruz.

Branşlarında uzman ve eğitimli kadromuz ile her süre en iyi hizmeti fakatçlıyoruz. Birey sayısına göre ve özel istekler doğrultusunda farklı marka ve tasarımlara haiz araç filomuzla hizmet vermekteyiz. Araçlarımızın tümü son model araçlar olup, her geçen gün gelişen teknolojik donanımlarla yenilenmektedir. Ülkemize gelen yabancı üst düzey bürokratların ve konuk heyetlerin protokol hizmetlerinde uzman ekibimiz ve son model VIP çalgılarımız ile güvenli ve rahat üst düzey bir hizmet sunmaktayız.

Konuklarınızın terminal gar ve havaalanı geliş ve gidişlerinde,otel ve kongre merkezlerine ulaşımlarının sağlanmasında, tüm gezi ve transfer hizmetleri, kokteyl, sefalar getirdiniz yemeği, gala yemeği, eğlence programları, çevre gezileri, çeşitli turnuvalar, yarışmalar benzer biçimde organizasyonlarda ulaşımın sağlanmasındaki hizmetleri de tarafımızca sorunsuz olarak yerine getirilmektedir.

Bingöl Şoförlü araç Kiralama
Şoförlü araç kiralama hizmeti veren şirketimiz geniş araç parkuru lisan bilen bay – kadın şoförlerimizle hizmet vermektedir.

V.I.P enstrumanlarımız son model, bakımlı bir halde ve tecrübeli kadrolu şoförlerimiz eşliğinde trafik sorunu yaşamadan özel günlerinizde, kendinize süre ayırmak istediğinizde hizmetinizdedir.