Elektrikli 2023 Yeni Ford E Transit Custom

Elektrikli 2023 Yeni Ford E Transit Custom

Elektrikli 2023 Yeni Ford E Transit Custom, tahmini menzili 400 km’ye kadar olan bir akülü elektrikli araç olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Araç, şirketin tasarımcı ekibi tarafından Dearborn, Michigan, ABD’deki tasarım stüdyosunda tasarlandı.

Bu elektrikli araç, hem yolcular hem de sürücü için maksimum konfor sağlamaya yardımcı olan en son teknolojiler ve malzemeler kullanılarak tasarlanmıştır. 5,8 m uzunluğunda, 2,4 m genişliğinde ve 2,4 m yüksekliğinde olan araç, şehir sokakları veya otobüs durakları gibi dar alanlarda manevra yapmayı kolaylaştırıyor.

Aracın bir tarafında tek bir kapıya sahip olup, dışarıdan giren üç kişi veya otobüsün içinden giren iki kişi için alana sahiptir. Yolcular, yolculukları sırasında yolcular arasında kolay iletişim sağlayan, birbirine bakan iki paralel koltuk sırası boyunca oturmaktadır.

Elektrikli 2023 Yeni Ford E Transit Custom Özellikleri

Elektrikli 2023 Yeni Ford E Transit Custom, yeni küresel platformunun aerodinamik, ağırlık azaltma ve yakıt verimliliğine odaklanarak tasarlanmış bir modeldir. Bu, zaman içinde daha fazla kargo alanı, daha fazla güvenlik ve daha düşük sahip olma maliyeti sağlamaktadır. Bu da yeni modelin üst düzeyde kullanım özelliğine sahip olmayı başardığı anlamına gelmektedir.

Elektrikli 2023 Yeni Ford E Transit Custom

Transit Custom’ın hibrit versiyonuna ek olarak, iki versiyon daha mevcut olacak. Biri 2 litrelik sıralı dört silindirli dizel motorla tasarlanıyor. Diğeri bir motorla çalışan iki versiyon olacak şekilde 2 litrelik sıralı dört silindirli benzinli motorla tasarlanmıştır. Yeni Ford E-Transit Custom, tek şarjla 200 mil menzil sunan elektrikli bir araçtır. Şehir için tasarlandı ve 23 yolcuya veya ambulans olarak yapılandırılmışsa 15’e kadar yolcu alabilir.

Yeni Ford E Transit Custom Tasarım Özellikleri

Bu yeni nesil araç özellikle kentsel ortamlar için tasarlanmıştır. Bu nedenle otonom acil fren sistemi ve uyarlanabilir hız sabitleyici gibi bu tür ortamlara uygun olmasını sağlayan çeşitli özelliklere sahiptir. Diğer standart özellikler arasında LED farlar ve arka lambaların yanı sıra LED gündüz sürüş lambaları yer almaktadır.

Elektrikli 2023 Yeni Ford E Transit Custom, 100 kWh pil paketi ile tek bir şarjla 500 mil yol kat etmesine olanak tanıyan tamamen elektrikli bir aktarma organına sahiptir. 23 yolcuya kadar oturabilir ve bir klima ve ısıtma sisteminin yanı sıra Wi-Fi bağlantısına sahiptir. Bu karşımıza son derece göz alıcı bir modelin çıkmasını mümkün kılmaktadır. Böylece bu yeni modelin tasarım noktasında da kullanışlı bir model olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

11 Eylül 2022
YORUMLAR
YORUMLAR