kiralık kırmızı clio

Bingöl Oto Kiralama

Bingöl oto kiralama alanında öncü konumda olan firmamız ile oto kiralama alanında Bingöl halkına hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.  Kaliteli ve güvenli araç sağlamamız ve araçların tüm bakımlarının yanı sıra kiralama fiyatını minimum da tutmamız müşteri memnuniyetini son derece arttırmaktadır. 

Önce güvenlik mantığı ile kiraladığımız araçlarımızda hava yastıkları ile birlikte tüm yol yardım malzemelerinin de bulunmasına dikkat ediyor, bu malzemelerin kullanımı için araç içerisine kitapçıkta bırakıyoruz. Oto kiralama alanında lider firma olma hedefimiz ile müşterilimize uygun fiyat politikasını baz alarak, tüm detaylandırılmış ödeme kolaylıkları ile müşterileri güler yüzlü şekilde ayrılmalarını sağlıyoruz.

Araçlarımızın kasko ve sigortaları konusunda büyük titizlik göstermemiz nedeniyle kaza halinde sizlere tüm destekleri sağlıyor ve gerekli teferruatları anlatıyoruz. Bingöl oto kiralama alanında faaliyetlerine devam eden firma, lüx araçlar ile seyahat etmenize de imkân sağlıyor. 

Bingöl Oto Kiralama Hangi Kesimlere Hitap Etmektedir?

İş seyahatlerine çıkan, şehir dışından Bingöl’e gezmeye gelenler, tatil zamanlarında memleketlerine dönenler ve kısa süreliğine araca ihtiyacı olanlar Bingöl oto kiralama konusunda firmamıza başvurabilir. Maddi anlamda her bütçeye uygun araç profillerimiz ile Bingöl içerisinde veya şehir dışı seyahatleriniz de bütçenize göre araç kiralayıp işlerinizi hızlı halledebilir, tatilin keyfini çıkartabilirsiniz. 

Araç Kiralarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Öncelikle araç kiralarken aracı ne koşullarda kullanacağınıza karar vermelisiniz. Yani konfor mu istiyorsunuz yoksa arazide mi gezeceksiniz öncelikle bunu belirlemeniz gerekmektedir.  Örneğin kısa bir tatil düşüncesindesiniz küçük valizler tercih etmeniz nedeniyle küçük bagajlı az yakan araçları tercih edebilirsiniz. Bunun yanı sıra lüx ve konforu seviyorum ben gösterişe de biraz düşkünüm diyorsanız özel seri arabalarımızı tercih etmenizi öneririz. Araç kiralarken kasko, sigorta ve kaza güvencesi gibi şartları araç kiralama firmanız ile detaylıca konuşmanız sizlerin yararına olacaktır. Araç kiralarken bu gibi güvencelerin hizmet dahiline alınması için ilgili konuşmayı yapmanızı öneririz. 

Bingöl oto kiralama sektöründe lider firmamızı tercih etmeniz halinde sizlere bu güvencelerin bilgilerini detaylı olarak sunabileceğimiz gibi tüm bilgilendirmeleri kafanızdaki soruları ve Bingöl içerisinde gezilecek yerlerinde bir listesini bizden istemeyi unutmayınız.

 

6 Ağustos 2019
YORUMLAR