Bentley Continental GT Mulliner 2023 Özellikleri

Bentley Continental GT Mulliner 2023 Özellikleri

Bentley Continental GT Mulliner 2023 özellikleri söz konusu olduğu zaman karşımıza son derece kullanışlı ola bir model çıkmaktadır. Bundan dolayıdır ki bu yeni modele olan ilgi günden güne artış göstermektedir. Bentley Continental GT, 2003 yılında Bentley Arnage RL’nin yerini almak üzere piyasaya sürülen bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.  450 kW kadar güç üreten bir W12 motora sahip olan bu model son derece üst seviyede bir performansı ortaya koyma kabiliyetine sahiptir.

Continental GT, 2010 yılında makyajlandı ve yeni bir V8 motoru ile tasarlanmıştır Arabanın en son sürümleri 2016 yılında tanıtılmıştı. 2023 yılı modelindeyse daha güçlü ve dinamik bir tasarım karşımıza çıkıyor. W12 6.0L Çift Turboşarjlı motor gücüne sahip olan bu yeni modelde Manuel Modlu Otomatik şanzıman da yer almaktadır. Tüm tekerleklerden çekiş özelliğine sahip olan bu yeni modelin üst düzeyde bir performansı ortaya koymak konusunda iddialı bir konumda yer aldığını rahatlıkla ifade edebiliriz.

Yeni Bentley Continental GT Mulliner 2023 Özellikleri

8 ileri otomatik şanzıman özelliğiyle birlikte tasarlanan Bentley Continental GT Mulliner yakıt ekonomisi konusunda da iddialı bir konumda yer almaktadır. Hız ve performans konusunda iddialı bir özelliğe sahip olan bu yeni modelin, estetik görsellik noktasında da üst düzeyde bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir.

Bentley Continental GT Mulliner 2023 Özellikleri

Bentley Continental GT Mulliner 2023 özellikleri gündeme geldiği zaman uzunluk; 5.179 mm ve genişlik: 2.023 mm ölçüleri karşımıza çıkmaktadır. Yine bu yeni modelde yükseklik: 1.413 mm ve Dingil mesafesi: 3.155 mm, modelin Yerden Yükseklik ölçüsü: 120 mm’dir. Dolayısıyla bu yeni modelin son derece iddialı bir tasarım özelliğine sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Esasında bu durum son zamanlarda Bentley Continental GT Mulliner modelinin daha fazla ilgi görmesini de mümkün kılmaktadır.

Bentley Continental lliner MGT Muodelinin Tasarımı

Bentley Continental GT Mulliner 2023, Bentley Motors Limited tarafından üretilen lüks bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu otomobil, Volkswagen Grubu başkanı Herbert Diess’in önderliğinde geliştirilmiştir. Daha sonraki süreçte daha fazla olumlu özelliklerle desteklenmiştir. Arabada dört kapıya ve dört yolcuya kadar yer olan beş koltuk bulunuyor. Continental GT, lansmanından bu yana dünya çapında yalnızca coupe mevcut olmasına rağmen, iki gövde stilinde üretilmektedir.

Bentley Continental GT Mulliner 2023 özellikleri konusunda karşımıza çıktığında dikkat çekici özellikler arasında otonom sürüş işlevi, lazer ışıklı LED farlar ve ayrıca ön camın her iki tarafını aynı anda silebilen yağmur sensörlü silecek ve silecekler ilk sıralarda yer almaktadır.

5 Eylül 2022
YORUMLAR
YORUMLAR