Aston Martin Valkyrie AMR Pro

Aston Martin Valkyrie AMR Pro

Aston Martin Valkyrie AMR Pro; yeni nesil teknolojilerle desteklenen bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu durumun doğal sonucu olarak bu yeni modelin güç ve konfor noktasında üst düzeyde bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir. Göz alıcı bir tasarım özelliğine sahip olan Aston Martin’in bu yeni tasarım aracı; görsellik noktasında da üst düzeyde bir etkiye sahiptir.

Özellikle performans noktasında oldukça başarılı olan bu yeni modelin harika bir tasarım özelliğiyle dikkatleri üzerine çektiğini rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu yeni modelde en belirgin değişiklik, önde 76 mm ve arkada 100 mm daha geniş olan daha geniş paletidir. Aracın bu özelliği onu yüksek hızlı virajlarda daha dengeli hale getirirken, dünyadaki diğer tüm hiper otomobillerden daha sert sürüldüğünde çevikliğini koruyor.

Valkyrie AMR Pro, yalnızca pistte kullanılabilen bir hiper otomobil tasarımı olarak dikkat çekici bir etkiye sahiptir. Bu yeni modelde yer alan; aktif bir kanat, girdap üreteçleri ve ön ayırıcı uzantıları içeren bir aerodinamik paketini harika bir sürüş deneyimi sunmak konusunda ideal bir etkiye sahiptir. Tam da bu noktada bu yeni model aracın, kısa süre içerisinde adından sıklıkla söz ettirdiğini ifade etmek de mümkün olmaktadır.

Aston Martin Valkyrie AMR Pro Performans Özellikleri

Aston Martin Valkyrie, 2017 Cenevre Otomobil Fuarı’nda tanıtıldığında, şimdiye kadar yapılmış en güzel ve heyecan verici otomobillerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Tam olarak kendine özel bir tasarım özelliğine sahip olan bu yeni nesil aracın; güç ve performans noktasında ideal bir etkiye sahip oldukları bilinmektedir.  Esasında bu yeni aracı özel yapan şey; özel operasyonlara sahip olmasıdır.

Aston Martin Valkyrie AMR Pro

Aston Martin Valkyrie AMR Pro motor özelliğiyle de dikkat çekici bir etkiye sahiptir. Bu aracın motoru, Cosworth Engineering tarafından tasarlanmıştır. Bir de aracın yeni egzoz manifoldları ve paslanmaz çelik egzoz valfleri ile birlikte harika bir görselliğe ev sahipliği yaptığı bilinmektedir. Bir de bu araçta tasarlanan yeni eksantrik milleri ve pistonlar arasın sürüş konforunu da etkilemektedir.

Aston Martin Valkyrie Sürüş Özellikleri

Soğutma yoluyla verimliliği artırmak için bir su enjeksiyon sistemine sahip olan Aston Martin Valkyrie AMR Pro; İngiliz otomobil üreticisinin ultra özel bir hiper otomobili olarak karşımıza çıkmaktadır. Sürüş deneyimi konusunda üst düzeyde bir performans ortaya koyabilen bu yeni tasarım araç; hızlı ve performans noktasında da ideal bir etkiye sahiptir. Bu özellikleri onu her zaman iddialı bir model olarak ön plana çıkarmaktadır.

27 Eylül 2022
YORUMLAR
YORUMLAR