490 Beygirlik 2023 Yeni Kasa BMW M2

490 Beygirlik 2023 Yeni Kasa BMW M2

490 Beygirlik 2023 Yeni Kasa BMW M2; oldukça ses getirmeyi başaran bir model olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni şasi BMW M2, 2023 yılında satışa sunulacak bir model olarak da dikkatleri üzerine çekiyor. Bu model, BMW Motorsport ile işbirliği içinde geliştirildi. Aracın performansı, mevcut BMW M5 ve M6 modellerinin performansına benziyor. Ancak daha düşük bir ağırlık merkezine ve daha kompakt bir tasarıma sahiptir.

Yeni şasi BMW M2, tamamen karbon fiberden yapılmış hafif bir gövdeye sahiptir. Bu, önceki nesle kıyasla toplam ağırlığının 60 kg azalmasına katkıda bulunur. Bu özelliği aynı zamanda yakıt tüketimini %20’ye kadar iyileştirmesine yardımcı olmaktadır. Böylece bu yeni tasarım aracın yakıt tasarrufu noktasında üst düzeyde etkili olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Yeni Kasa BMW M2, güncellenmiş bir süspansiyon sisteminin yanı sıra elektronik sınırlı kaymalı diferansiyel ile donatıldı. Her iki sistem de ıslak yüzeylerde veya virajlarda yüksek hızlarda viraj alırken mükemmel çekişi korurken yüksek hızlarda yol tutuşunu iyileştirmek için tasarlanmıştır.  Dolayısıyla bu modelin hem göz alıcı bir performans ortaya koymak noktasında hem de üst düzeyde bir etkiye sahip olmak noktasında üst düzeyde bir etkiye sahip olduğu bilinmektedir.

490 Beygirlik 2023 Yeni Kasa BMW M2 Özellikleri

Yeni Kasa BMW M2 modelinde sürücüler, direksiyon simidine monte edilmiş kanatçıkları kullanarak otomatik veya manuel vites değiştirme modu arasında seçim yapabilir. BMW, dünyanın en iyi otomobil üreticilerinden biridir ve en iyi görünen otomobillerden bazılarını ürettikleri bilinmektedir. BMW M2, pazarda kendisine isim yapmış otomobillerden birisidir. Oldukça uzun bir süredir piyasada ama görünüşe göre BMW ona bir makyaj yapmayı planlıyor.

490 Beygirlik 2023 Yeni Kasa BMW M2

Yeni şasi M2; olarak adlandırılacak ve gelen haberlere göre 490 HP ile piyasada yer alacak. Bu özelliği bu yeni model aracı; şu anda BMW tarafından sunulan en hızlı otomobillerden biri yapacak gibi! Bu arada yeni şasinin 2023 yılında piyasaya sürülmesi beklenirken bu yeni modelin göz alıcı bir performansı ortaya koymak noktasında üst düzeyde bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bu durumun doğal sonucu olarak M2 son zamanlarda adından sıklıkla söz ettiren bir model olarak karşımıza çıkmaktadır.

2023 Yeni Kasa BMW M2’nin Teknik Özellikler

Yeni BMW M2, şirketin yeni şasisini kullanan ilk model olacak. Araba aynı zamanda 490 beygir güç üretecek ve turboşarjlı 3.0 litrelik sıralı altı silindirli bir motorla güçlendirilecek. 490 Beygirlik 2023 Yeni Kasa BMW M2, sekiz ileri otomatik şanzımanla eşleştirildi ve hem arkadan çekişli hem de dört tekerlekten çekişli bir özelliğe sahip olarak kullanıcıların beğenisine sunulacak!

17 Eylül 2022
YORUMLAR
YORUMLAR