2023 Yeni Kasa BMW M2

2023 Yeni Kasa BMW M2, yepyeni bir şasiye sahip bir otomobil olarak dikkatleri üzerine çekmektedir. Bu araba önceki modellerden farklı bir tasarıma sahip olmakla birlikte önceli modellere göre daha iyi bir motora sahiptir. Bu arabanın motoru 100 kW’tan fazla güç üretebilen bir elektrik motorudur. Yeni tasarım bu aracın; estetik görsellik noktasında üst düzeyde bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz. Bir de BMW M2 modelinin güç ve performans noktasında da üst düzeyde bir etkiye sahip olduğunu rahatlıkla ifade etmek mümkün olmaktadır.

Yeni Kasa BMW M2 modelinin yeni şasisi karbon fiber malzemelerden yapılmıştır. Bu nedenle ağırlığı çok hafif ve uzun mesafeler veya pistlerdeki yarışlar için kullanımı kolay hale getirir. Bu arabanın gövdesi, dünyanın dört bir yanındaki sokaklarda veya otoyollarda meydana gelebilecek her türlü darbe veya çarpma kazasına karşı daha güçlü ve daha dayanıklı olması için alüminyum malzemelerden yapılmıştır. Dolayısıyla bu aracın son derece dayanıklı bir gövde yapısına sahip olduğunu rahatlıkla ifade edebiliriz.

Performans Bakımından 2023 Yeni Kasa BMW M2

2023 Yeni Şasi BMW M2, BMW tarafından üretilecek olan yeni bir kompakt performans aracıdır. Sekizinci nesil 3 Serisi’ni temel alan Yeni Şasi BMW M2, selefinin daha sportif ve daha güçlü bir versiyonudur. 2020’den beri üretimde olan mevcut M2 Coupe’nin yerini alacak olan bu model; kullanıcılarına güç ve performans vaat ediyor!

https://emacarrental.net/

BMW’nin bu yeni model aracı, turbo şarjlı dört silindirli ve sıralı altılı bir ünite de dahil olmak üzere bir dizi motorla sunulacak. İki farklı şanzımanı bulunan bu modelde; ileri teknolojilerin başarılı bir şekilde uygulandığını ifade etmek de mümkündür. Bu arada BMW, Yeni Şasi BMW M2’den ne beklediğine dair herhangi bir ayrıntı açıklamadı ancak sınıfının “en çevik ve çekici sürücü otomobili” olacağını söyledi. Şirket ayrıca “lüks ve sportifliği aynı anda” sunacağını iddia ediyor.

Yeni Kasa BMW M2 Ne Zaman Piyasada Yer Alacak?

2023 Yeni Şasi BMW M2, BMW’nin yeni bir modeli olarak karşımıza çıkarken bu iddialı modelin 2023 yılında piyasaya sürüleceği ifade ediliyor. Yeni şasi birçok heyecan verici özellikle birlikte gelirken; bu aracın silindir sayısı ve motor kapasitesi henüz bilinmiyor. Ancak mevcut modelden daha güçlü bir tasarımın karşımıza çıkacağına dair güçlü işaretler de yok değildir! Böylece bu yeni modelin son zamanlarda adından sıklıkla söz ettirmeyi başardığını da rahatlıkla ifade edebiliriz.

18 Eylül 2022
YORUMLAR
YORUMLAR